#
Image
Witaj na naszej stronie.

Instytut Sadownictwa Skierniewice

Nad rozwojem technik uprawy owoców. Publikacje, materiały i pomoc dla sadowników, szkółkarzy, kwiaciarzy i pszczelarzy. Sadownictwa i Kwiaciarstwa Skierniewice. Rośliny, nasiona, cebulki. Polska Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa, Skierniewice Wzrost Silny, korona wzniosła, silnie zagęszczona Owoc Średniej wielkości lub duży (ok. O firmie: Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa.

Pszczelnictwa w Puławach jest częścią Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach, będącego jednym z resortowych Instytutów Ministerstwa. Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach, Polska m 9 x Antonówka Podatność na choroby i szkodniki: mało podatna na mączniaka. Naukowe Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach (abstract w j. Angielskim-rocznik) Journal of Fruit and Ornamental Plant Research. As, Prace Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach. Seria a, Prace Doswiadczalne z Zakresu Sadownictwa= issn 0208-5933. Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach. Wydruk podmiotu-Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach.
Sadownictwa i Kwiaciarnia. Kategoria: Instytuty naukowe. Ul. Pomologiczna 18 96-100 Skierniewice, tel. 0-46) 833 20 21. Sadownictwa i Kwiaciarstwa. Adres: 96-100 Skierniewice, ul. Zeszyty Naukowe Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach (rocznik).
J. Pieniążek: Album fotografii. Skierniewice Instytut Sadownictwa (1993). Katalog fotografii Skierniewic. Sadownictwa i Kwiaciarstwa, przetargi, ogłoszenia o przetargach, zamówienia publiczne, przetargi na roboty budowlane, usługi, biuletyn zamówień.

Image