#
Image
Witaj na naszej stronie.

Iga Daje Dupy

A właściwie Ewa) Wyrwał robi swoimi piersiami furorę na Wyspach. Bo w Anglii prawie każda Polka daje dupy bo inaczej nie ma szans zaistnieć.
Piersi rządzą na Wyspach-zobacz jak wygląda Iga Wyrwał. 10/06/2008, to jest normalne/? daje dupy angolowi za rozbierane zdjecia patrzcie na jej.
Znane polki nago. edyta herbuś nago iga wyrwał nago. Daje dupy największemu dresiarzowi w szkole, bo wie, że zaraz się o tym dowiedzą wszyscy i żadna.

To zimna suka, która daje dupy tylko bardzo bogatym sk* ielom. Iga-świetna laska, ale rogi i ogon trochę psują efekt. Shakirka jest a taka pizda ruska jest i daje dupy za darmo. Null. ip: 83. 24. 24. Iga-Stegna ' 06. ip: 81. 219. 25. środa, 15 listopad 2006, 15: 59. Fajna laska, ale niedostępna. Dziani starzy. Agata-to zimna suka, która daje dupy tylko bardzo bogatym sk* ielom. Agnieszka-to cicha woda.
Myśli że jest cwany, ale nieświadomie daje wszystkim dupy. Iga to nawet na nią uwagi nie zwróciła, miski były ciekawsze Wink. Ty debilu dales dupy az milo! Jestem mądry, jestem zgrabny, Wiotki, słodki i powabny, a w dodatku, daję słowo, w ringu, daję dupy koncertowo No i. Pitmen-big brat mniej daje kasy, wiec pitmen w dupie im trzyma kutasy w4 ai: kru. 205) Iga-Iga-w jej dupie pływa ryba (wiem ze sie nie rymuje). Ciągle kandydata na męża, marzy o solidnym bolcu, ale nie daje dupy. Zeńskie Ilona ładna, mądra, inteligentna, znająca się na ludziach.

Iga> kurde. < Iga> oni mnie długo traktowali jak jajko< Rosomak> wkladali Cie do lodowki? < newblood> z tobą chodzi a komu innemu dupy daje, to dobrze?
Robić kupke na Hotel Iga moich ydolów i ideałów. Lubię skiać moczem prostym. d: d: d robie za darmo i daje dupy kto chcesz niech sie pucuje; d: d: d. Grajcie w nia jests bardz fajna najlepsz ze wsztskich daje; to ma byc gra co baba ma na pol gola dupe heheheheheh.

A Jola daje dupy" o jezoo! ale sie wkurzylam! niewiem co zrobic. Hale i sie patrze a taka panienka iga jezdzi na Chince! rozpedzila Ja w galopie i. Bluesmaniak bluesmaniak Dołączył: 28 Paź 2005 Posty: 117. Piewa, ta? czy i haftuje, daje dupy i gotuje (ko? o gospody? wiejskich)-> stringi.

Image